601 0216 124B

601 0216 124B

Brendi:Lezard
Barkodi:6941372104207
Disponueshmëria:Në Stok
  • 1.60€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Prizë
Module: 2 modul
Amper: 16A
Materiali: polycarbonate
Rezistent: Me mbrojtje ndaj prekjes nga fëmijet dhe ndaj zjarrit
Ngjyra: e bardhë
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha