701-0202-122B

701-0202-122B

Brendi:Lezard
Barkodi:4620752700285
Disponueshmëria:Në Stok
  • 1.50€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Prizë
Materiali: polycarbonate
Rezistent: Me mbrojtje ndaj prekjes nga fëmijet dhe ndaj zjarrit
Ngjyra: e bardhë
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha