701-0202-123B

701-0202-123B

Brendi:Lezard
Barkodi:4620752700308
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 25%

    1.50€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 2.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Prizë me kapak
Materiali: polycarbonate
Rezistent: Me mbrojtje ndaj prekjes nga fëmijet dhe ndaj zjarrit
Ngjyra: e bardhë
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha