701-0202-143

701-0202-143

Brendi:Lezard
Barkodi:4620752700476
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 33%

    4.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 6.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Prizë për internet dhe telefon
Materiali: polycarbonate
Rezistent: ndaj zjarrit
Ngjyra: e bardhë
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha