701-0202-181

701-0202-181

Brendi:Lezard
Barkodi:4627115985549
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 22%

    7.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 9.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Prizë e thjeshtë dhe USB
Materiali: polycarbonate
Rezistent: ndaj zjarrit
Ngjyra: e bardhë
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha