705-0202-127B

705-0202-127B

Brendi:Lezard
Barkodi:6970097443544
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 20%

    1.20€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 1.50€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Prizë dyshe
Materiali: qeramikë
Rezistent: Me mbrojtje ndaj prekjes nga fëmijet dhe ndaj zjarrit
Ngjyra: e bardhë
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha