720-0303-302

720-0303-302

Brendi:Lezard
Barkodi:4620752710031
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 19%

    3.90€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 4.80€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Zgjatues tresh me ndërprerës dhe kordon 3m

Shkruaj koment

    1           5
Captcha