720-0605-602

720-0605-602

Brendi:Lezard
Barkodi:4620752710260
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 11%

    8.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 9.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Zgjatues gjashtëshe me ndërprerës dhe kordon 5m

Shkruaj koment

    1           5
Captcha