L01-30

L01-30

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036635916
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 45%

    3.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 5.50€

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Mbajtëse spotesh
Përmasat: 20mmx95mm
Ngjyrë: transparente dhe metalike
Fyti: MR16
Materiali: xham (kristal) dhe alumin
Mbajtëset dekorative për spote LED shërbejnë për montim mbrenda murit. Pëdoren në çdo ambient të mbrendshëm për dekorimin e hapësirave tuaja. Me pamje elegante dhe të kristaltë, mund të zbukuroni ambientin tuaj duke i shtuar shije, elegancë dhe veçanti.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha