L01-32

L01-32

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036635930
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 40%

    3.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 5.00€

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Mbajtëse spotesh
Përmasat: 7mmx100mm
Ngjyrë: transparente dhe metalike
Fyti: MR16
Materiali: xham (kristal) dhe alumin
Mbajtëset dekorative për spote LED shërbejnë për montim mbrenda murit. Pëdoren në çdo ambient të mbrendshëm për dekorimin e hapësirave tuaja. Me pamje elegante dhe të kristaltë, mund të zbukuroni ambientin tuaj duke i shtuar shije, elegancë dhe veçanti.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha