L01-35

L01-35

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036635961
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 38%

    3.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 4.80€

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Mbajtëse spotesh
Përmasat: 12mmx120mm
Ngjyrë: transparente dhe metalike
Fyti: GU10
Materiali: xham (kristal) dhe alumin
Mbajtëset dekorative për spote LED shërbejnë për montim mbrenda murit. Pëdoren në çdo ambient të mbrendshëm për dekorimin e hapësirave tuaja. Me pamje elegante dhe të kristaltë, mund të zbukuroni ambientin tuaj duke i shtuar shije, elegancë dhe veçanti.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha