L01-39

L01-39

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036639143
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 39%

    3.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 4.90€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Spot LED
3w
Fyti: GU5.3
Ngjyra dritës: 4200K
Fuçia ndriçimit: 150lm
Përmasat: 30mmx90mm
Ngjyrë: transparente e artë
Materiali: xham (kristal) dhe alumin
Garancioni: 2 vite
Spotet dekoruese LED shërbejnë për montim mbrenda murit. Pëdoren në çdo ambient të mbrendshëm për dekorimin e hapësirave tuaja. Me pamje elegante dhe të kristaltë, mund të zbukuroni ambientin tuaj duke i shtuar shije, elegancë dhe veçanti.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha