L100-03

L100-03

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036635220
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 50%

    5.50€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 11.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 24W
Ngjyra dritës: 6500K
Fuçia ndriçimit: 1920lm
Volt: 220-240V/12V
Ngjyrë: e bardhë
Përmasat: 380mmx50mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: Akril dhe alumin
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO sjellë trendet e fundit dhe risitë e tregut gjithmonë në hap me kohën. Pllafonieret janë zgjidhje ideale për të ndriçuar hapësirat mbrenda shtëpive tuaja. Me dizajne të veçanta dhe moderne.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha