L111-11

L111-11

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036636647
Disponueshmëria:Në Stok
  • 256.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 7x3W
Ngjyra dritës: 4000K
Fuçia ndriçimit: 231lm
Volt: 220-240V/12V
Përmasat: 1500mmx240mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: alumin
Ngjyrë: e zezë
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO me linjën Moderne të ndriçuesve sjellë edhe ndjenjë jo vetëm dritë. Llojllojshmëri për çdo shije, stil, dhe ambient.… Plotësoje këtë ndjenjë me ndriçuesit e tokës, të cilët përmbushin dekorimin e ambientit deri në perfeksion!
LAMBARIO LED radhiten në ndriçuesit më ekonomik në treg. Ndriço më shumë dhe shpenzo 80% energji elektrike më pak!

Shkruaj koment

    1           5
Captcha