L129-08

L129-08

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036637972
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 33%

    99.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 147.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 54W
Ngjyra dritës: 3000K/4200K/6500K
Fuçia ndriçimit: 1512lm
Volt: 220-240V/12V
Ngjyrë: e kaftë
Përmasat: 110mmx660mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: alumin dhe silikon
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO sjellë trendet e fundit dhe risitë e tregut gjithmonë në hap me kohën. Ndriçoje ambientin me stilt modern.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha