L70-23

L70-23

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036628956
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 54%

    24.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 52.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Fyti: E14
Watt: 1x40Wmax
Volt: 220-240V
Përmasat: 390x350mm
Materiali: xhama kristali dhe alumin
Ngjyrat: e bardhë, transparente
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha