L70-31

L70-31

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036629038
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 49%

    99.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 194.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Fyti: E14
Watt: 6x40Wmax
Volt: 220-240V
Përmasat: 980x650mm
Materiali: xhama kristali dhe alumin
Ngjyrat: e artët
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha