L70-41

L70-41

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036635671
Disponueshmëria:Në Stok
  • 158.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Fyti: E14
Watt: 6x40Wmax
Volt: 220-240V
Përmasat: 930x600mm
Materiali: xhama kristali dhe alumin
Ngjyrat: e hirtë, , transparente
Garancioni: 5 vite
Nuk është vetëm dritë, është edhe ndjenjë. Përjeto ndjenjën e pallatit nbretëror e përrallor mbrenda shtëpis suaj. Abazhurët e stilit “Royal” apo mbretëror mund të vendosen mbrenda shtëpis suaj, sallave te dasmave, ne restaurante e hotele… Plotësoje këtë ndjenjë me ndriçuesit anësor të cilët përmbushin dekorimin e ambientit deri në perfeksion!
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha