L78-05

L78-05

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036630003
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 26%

    25.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 33.80€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 2x36W
Ngjyra dritës: 3000K/4200K/6400K
Fuçia ndriçimit: 10800lm
Volt: 220-240V/12V
Ngjyrë: e bardhë
Përmasat: 450mmx70mm
Kontroller: Po
Dimmable : Po
Materiali: Akril dhe alumin
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO sjellë trendet e fundit dhe risitë e tregut gjithmonë në hap me kohën. Pllafonieret janë zgjidhje ideale për të ndriçuar hapësirat mbrenda shtëpive tuaja. Me dizajne të veçanta dhe moderne.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha