L88-63 FIXED LUMINAIRE LED MAX 2X91W

L88-63 FIXED LUMINAIRE LED MAX 2X91W

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036632151
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 69%

    75.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 240.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 2x91w
Fuçia ndriçimit: 15000lm
Ngjyra e drites:3000K,6500K
Volt:220-240V
Ngjyra:Chrome dhe I bardhe
Permasat:610 410 260mmx900mm
Kontroller:jo
Dimmable:jo
Materiali:Alumin,akrile dhe kristale
Garancioni:2vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha