L89-43 FIXED LUMINAIRE LED MAX 32W

L89-43 FIXED LUMINAIRE LED MAX 32W

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036633417
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 29%

    39.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 55.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 32W
Fuçia ndriçimit: 1560lm
Ngjyra e drites:4200k
Volt:220-240V
>Ngjyra:e bardhe
Permasat:1200mmx1000mm
Kontroller:jo
Dimmable:jo
Materiali:alumin dhe akrile
Garancion:2vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha