L89-45 FIXED LUMINAIRE LED MAX 24W

L89-45 FIXED LUMINAIRE LED MAX 24W

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036633431
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 42%

    49.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 85.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 24W
Fuçia ndriçimit: 1400lm
Ngjyra drites:3000K
Volt:220-240V
Ngjyra:e zeze
Permasat:900mmx1000mm
Kotroller:jo
Dimmable:jo
Materiali:alumin dhe akrile
Garancioni:2vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha