L89-47 FIXED LUMINAIRE LED MAX 124W

L89-47 FIXED LUMINAIRE LED MAX 124W

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036633455
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 46%

    99.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 185.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 124W
Fuçia ndriçimit: 7440lm
Ngjyra e drites:4200k
Volt:220-240V
Ngjyra :gold
Permasat:400 600mmx1000mm
Kontroller:jo
Dimmable:jo
Materiali:alumin dhe akrile
Garancioni:2vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha