L96-75

L96-75

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036639013
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 40%

    59.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 99.00€

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 4x40W
Fyti: E14
Volt: 220-240V
Përmasat: 600mmx600mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: alumin dhe xham
Ngjyrë: e zezë dhe transparente
Garancioni: 5 vite
LAMBARIO me linjën klasike të ndriçuesve sjellë edhe ndjenjë jo vetëm dritë. Jepi nuancat e perfeksionit ambientit tënd. Llojllojshmëri për çdo shije, stil, dhe ambient.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha