LA07-00623

LA07-00623

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036610067
Disponueshmëria:Në Stok
  • 0.78€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 7W
Ngjyra: 6400K
Fuqia ndriçimit: 550lm
Fyti: E27
Modeli: A55
Përmasat: 98mmx55mm
Volt: 220-240V
Garancion: 2 vite
Ndriço më shumë, kurse më shumë dhe shpenzo më pak! Poçat LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A , të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë. Si produkt themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim të çdo hapësire tuajës.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha