LA07-00923

LA07-00923

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036610098
Disponueshmëria:Në Stok
  • 0.90€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 9W
Ngjyra: 6400K
Fuqia ndriçimit: 720lm
Fyti: E27
Modeli: A60
Përmasat: 108mmx60mm
Volt: 220-240V
Garancion: 2 vite
Ndriço më shumë, kurse më shumë dhe shpenzo më pak! Poçat LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A , të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë. Si produkt themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim të çdo hapësire tuajës.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha