LA07-01420

LA07-01420

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036609955
Disponueshmëria:Në Stok
  • 3.50€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 15W
Ngjyra: 3000K
Fuqia ndriçimit: 1200lm
Fyti: E27
Modeli: G95
Përmasat: 95mmx136.5mm
Volt: 165-265V
Garancion: 2 vite
Ndriço më shumë, kurse më shumë dhe shpenzo më pak! Poçat LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A , të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë. Si produkt themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim të çdo hapësire tuajës.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha