LA07-01721

LA07-01721

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036609993
Disponueshmëria:Në Stok
  • 5.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 20W
Ngjyra: 4200K
Fuqia ndriçimit: 1600lm
Fyti: E27
Modeli: G120
Përmasat: 120mmx161mm
Volt: 165-265V
Garancion: 2 vite
Ndriço më shumë, kurse më shumë dhe shpenzo më pak! Poçat LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A , të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë. Si produkt themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim të çdo hapësire tuajës.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha