LA11-00720

LA11-00720

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036693756
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 38%

    0.75€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 1.20€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 7w
Ngjyra: 3000K
Fuçia ndriçimit: 550lm
Fyti: E27
Modeli: G45
Përmasat: 75mmx45mm
Volt: 220-240v
Garancion: 2 vite
Poçat LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë e të zakonshëm. Si produkt primar themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim në çdo ambient.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha