LA13-01020

LA13-01020

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036693787
Disponueshmëria:Në Stok
  • 1.10€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 10w
Ngjyra: 3000K
Fuçia ndriçimit: 820lm
Fyti: E27
Modeli: A60
Përmasat: 108mmx60mm
Volt: 220-240v
Garancion: 2 vite
Poçat LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë e të zakonshëm. Si produkt primar themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim në çdo ambient.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha