LA13-02023

LA13-02023

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036695538
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 38%

    2.50€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 4.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 20W
Ngjyra: 6400K
Fuçia ndriçimit: 1710lm
Fyti: E27
Modeli: T80
Përmasat: 150mmx80mm
Volt: 220-240v
Garancion: 2 vite
Poçat LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë e të zakonshëm. Si produkt primar themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim në çdo ambient.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha