LA24-00751

LA24-00751

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036609764
Disponueshmëria:Në Stok
  • 1.40€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 7W
Ngjyra: 4200K
Fuqia ndriçimit: 550lm
Fyti: GU10
Modeli: MR16
Përmasat: 49mmx54mm
Volt: 220-240V
Garancion: 2 vite
Poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme. Vendosen në mbajtës spotesh dekorative ose llambadarë të ndryshëm me fyt GU10 (MR16), duke zbukuruar ambientin e shtëpisë, restaurantit, kafenesë apo dhe dhomës suaj të fjetjes… Me LAMBARIO , dritë kudo!

Shkruaj koment

    1           5
Captcha