LA29-30243

LA29-30243

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036694982
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • 1.50€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 2W
Ngjyra: 6400K
Fuçia ndriçimit: 150lm
Fyti: G4
Modeli: G4
Përmasat: 37mmx12mm
Volt: 12V
Garancion: 2 vite
Poçat LED G4 nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë e të zakonshëm. Si produkt primar themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim në çdo ambient. Sidomos ne abazhur dekorativ, duke zbukuruar ambientin e shtëpisë, restaurantit, kafenesë apo dhe dhomës suaj të fjetjes…

Shkruaj koment

    1           5
Captcha