LA35-00410

LA35-00410

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036694364
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • 1.30€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 4W
Ngjyra: 3000K
Fuçia ndriçimit: 490lm
Fyti: E14
Modeli: C35T
Përmasat: 123mmx37mm
Volt: 220-240v
Garancion: 2 vite
Poçat LED Filament nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë e të zakonshëm. Si produkt primar themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim në çdo ambient. Sidomos ne abazhur dekorativ, duke zbukuruar ambientin e shtëpisë, restaurantit, kafenesë apo dhe dhomës suaj të fjetjes…

Shkruaj koment

    1           5
Captcha