LB01-01030

LB01-01030

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036697211
Disponueshmëria:Në Stok
  • 4.90€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 10W
Ngjyra dritës: 6400K
Fuçia ndriçimit: 750lm
Volt: 220-240V
Përmasat: 62mmx188mmx128mm
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: termoplastikë
Ngjyrë: e bardhë
Modeli: oval
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO sjellë linjën Moderne të ndriçuesve LED Domelight, ndriçues të cilët montohen jashtë murit të cilët gjejne përdorim si ndriçim i jashtëm për mure, mund të përdoret dhe në ambiente të mbrendshëm me lagështi.
LAMBARIO LED radhiten në ndriçuesit më ekonomik në treg. Ndriço më shumë dhe shpenzo 80% energji elektrike më pak!

Shkruaj koment

    1           5
Captcha