LB08-01012

LB08-01012

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036697945
Disponueshmëria:Në Stok
  • 34.80€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 72W
Ngjyra dritës: 3000K/4200K/6400K RGB
Fuçia ndriçimit: 5760lm
Volt: 220-240VV
Ngjyrë: e bardhë
Përmasat: 500mmx95mm
Kontroller: po
Bluetooth : Po
Speaker: Po
Aplikacioni: iLinkApp
Dimmable : Po
Materiali: Akril dhe alumin
Grancion: 2 vite
LAMBARIO sjellë trendet e fundit dhe risitë e tregut gjithmonë në hap me kohën. Pos ndriçimit me të gjitha ngjyrat, ju mund të lidhni telefonin tuaj me këtë ndriçues dhe të ndëgjoni muzikën tuaj të preferuar.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha