LC02-04

LC02-04

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036698140
Disponueshmëria:Në Stok
  • 9.60€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 9.6W
Ngjyra: 6400K
Fuqia ndriçimit: 490lm
Përmasat: 199x116.8mm
Volt: 220-240V
Bateria: 4V 2.0ah Lead Acid
Materiali: PC
Kohëzgjatja: 10 orë
Rimbushes: USB
Garancion: 2 vite
Ndricuesit Emergjent LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë e të zakonshëm. Gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha