LD01-00300

LD01-00300

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036695774
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 24%

    1.90€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 2.50€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 3W
Ngjyra e dritës: 3000K
Fuçia e ndriçimit: 300lm
Volt: 220-240V /12V
Modeli: rrethor
Materiali: Termoplastikë
Ngjyra: e bardhë
Përmasat: 75mmx55mm
Garancion: 2 vite
Spotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma të përsosura dhe material të kualitetit të lartë, duke ndriçuar dhe zbukuruar ambientet e mbrendshme, qoftë mbrenda shtëpisë, banakut, restaurantit, kafeterisë apo çdo ambienti ku mund të përdorni spotet për dekorim dhe ndriçim.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha