LD31-03031

LD31-03031

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036698782
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • 22.60€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 30W
Ngjyra: 3000K
Fuçia ndriçimit: 2400lm
Fazat: Dyfazor
Tipi LED: COB
Ngjyra materialit: e zezë
Këndi ndriçimit: I ndryshueshëm 25°, 35° dhe 45°
Përmasat: 140mmx75mm
Volt: 220-240V
Garancion: 2 vite
Ndriçuesit LED për shina janë ndriçues, të cilët gjejnë përdorim të madhë në ambinete të mbrendshme. Kryesisht përdoren në butiqe, duke fokusuar ndriçimin te produkti. Si produkt LED, kursejnë energji deri në 80% , rangohen në kategorinë e klasit të parë A.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha