LG35-0105

LG35-0105

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036699871
Disponueshmëria:Në Stok
  • 2.80€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 1W
Ngjyra dritës: 6400K
Fuqia ndriçimit: 10lm
Senzori: motionsensor
Bateria: nuk ka
Përmasat: 26x72mm
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: Termoplastikë
Ngjyrë: e zbardhë
Modeli: gjysëm cilindrike
Garancioni: 2 vite
Të rejat nga LAMBARIO nuk kanë fund! Pos teknologjisë LED, LAMBARIO sjell inovacion në ndriçim me LED Solar. I papërshkueshëm nga pluhuri, avulli dhe lagështia. Ndriço dhe dekoro kopshtin me pamjen elegante dhe tërheqëse.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha