LG36-0104

LG36-0104

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036698461
Disponueshmëria:Në Stok
  • 19.80€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 2x3W
Ngjyra dritës: 4200K
Fuçia ndriçimit: 390lm
Volt: 220-240V
Përmasat: 120mmx135mmx100mm,
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: termoplastikë
Ngjyrë: e bardhë
Modeli: gjysëm cilindrike
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO sjellë linjën Moderne të ndriçuesve LED , ndriçues të cilët montohen jashtë murit të cilët gjejne përdorim si ndriçim i jashtëm për mure mbi fasadë.
LAMBARIO LED radhiten në ndriçuesit më ekonomik në treg te kategorisë A në kursim te energjisë. Ndriço më shumë dhe shpenzo 80% energji elektrike më pak!

Shkruaj koment

    1           5
Captcha