LG39-0100

LG39-0100

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036699475
Disponueshmëria:Në Stok
  • 3.50€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 1x50Wmax
Fyti: GU10
Volt: 100-240V
Përmasat: 346mmx60mm
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: plastikë
Ngjyrë: e hirtë
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO sjellë linjën Moderne të ndriçuesve të kopshtit , ndriçues të cilët montohen në tokë . Ndriço dhe dekoro kopshtin me ndriçuesit modern LAMBARIO.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha