LG39-0107

LG39-0107

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036699550
Disponueshmëria:Në Stok
  • 15.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 12W
Ngjyra dritës: 4200K
Fuqia ndriçimit: 880lm
Volt: 220-240V
Përmasat: 130mmx108mmx160mm,
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: plastikë
Ngjyrë: e hirtë
Modeli: katror
Garancioni: 2 vite
Të rejat nga LAMBARIO skan fund! Ju prezantojmë linjën Moderne të ndriçuesve LED , ndriçues të cilët montohen jashtë murit dhe gjejnë përdorim si ndriçim i jashtëm për mure mbi fasadë.
Ndriço më shumë, shpenzo 80% më pak! Këtë ua mundëson LAMBARIO, që pos dritës kujdeset të ju ofrojë ambient modern dhe të bukur.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha