LH02-01890

LH02-01890

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036696979
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • 15.90€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 18W
Ngjyra: Me munësi regullimi në 3000K/42000K/6400K
Fuçia ndriçimit: 1620lm
Modeli: rrethor
Përmasat: 225mmx50mm-200mm
Volt: 220-240V
Montim jashtë dhe mbrenda murit
Garancion: 2 vite
Panelet LED janëndriçues, tëcilëtgjejnëpërdorimtëmadhënëambinetetëmbrendshme. Si produkt LED, kursejnëenergjiderinë 80% , rangohennëkategorinë e klasittëparë A. Zakonishtpërdorennë koridore te shtëpive, restorante, hotele, ndërtesave kolektive…

Shkruaj koment

    1           5
Captcha