LH03-00603

LH03-00603

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036697105
Disponueshmëria:Në Stok
  • 1.48€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Mbajtëse spotesh
Fyti: GU5.3
Përmasat: 90mmx85mm
Materiali: termopastikë
Ngjyrë: e zezë
Garancion: 2 vite
Mbajtëset dekorative për spote LED shërbejnë për montim mbrenda murit. Pëdoren në çdo ambient të mbrendshëm për dekorimin e hapësirave tuaja. Zbukuroni ambientin tuaj duke i shtuar shije dhe elegancë.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha