LH03-10107

LH03-10107

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036697075
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 29%

    3.90€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 5.50€

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Mbajtëse spotesh
Fyti: GU5.3
Përmasat: 93mmx100mm
Materiali: termopastikë
Ngjyrë: e bardhë me të zezë
Garancion: 2 vite
Mbajtëset dekorative për spote LED shërbejnë për montim jashtë murit. Pëdoren në çdo ambient të mbrendshëm për dekorimin e hapësirave tuaja. Zbukuroni ambientin tuaj duke i shtuar shije dhe elegancë.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha