LH04-00400

LH04-00400

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036699727
Disponueshmëria:Në Stok
  • 1.38€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Mbajtëse spotesh
Fyti: GU5.3
Përmasat: 90mmx(55-80)mm
Materiali: termopastikë
Ngjyrë: e bardhë
Garancion: 2 vite
Veçoria e këtij modeli është: se ai përshtatet në prerjet e mëparshme FI60.
Mbajtëset dekorative për spote LED shërbejnë për montim mbrenda murit. Pëdoren në çdo ambient të mbrendshëm për dekorimin e hapësirave tuaja. Zbukuroni ambientin tuaj duke i shtuar shije dhe elegancë.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha