LH08-00300

LH08-00300

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036698416
Disponueshmëria:Në Stok
  • 12.40€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Fyti: GU10
Fazat: Dyfazor
Ngjyra materialit: e zezë
Përmasat: 200mmx55mmx30mm
Volt: 220-240V
Garancion: 5 vite
Lambario prezanton në treg ndriçuesit për shina me dizajn të veçantë, të cilët gjejnë përdorim të madh në ambiente të mbrendshme. Kryesisht përdoren në butiqe, duke fokusuar ndriçimin te produkti, gjithashtu perodoren ne kafeteri dhe restaurante apo dhe kuzhina rreth banakut duke ndriçuar dhe zbukuruar hapësirën që ju rrethon.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha