LN10-00430

LN10-00430

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036694500
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 46%

    1.90€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 3.50€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 4W
Ngjyra: 6400K
Fuçia ndriçimit: 390lm
Modeli: LED Line
Përmasat: 311mmx23mm
Volt: 220-240V
Garancion: 2 vite
Ndricuesit linear LED janëndriçues, tëcilëtgjejnëpërdorimtëmadhënëambinetetëmbrendshme. Si produkt LED, kursejnëenergjiderinë 80% , rangohennëkategorinë e klasittëparë A. Zakonishtpërdorennë koridore dhe zyre apo ordinanca, dyqane dhe shtëpi,

Shkruaj koment

    1           5
Captcha