LN21-01230

LN21-01230

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036610302
Disponueshmëria:Në Stok
  • 7.50€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 36W
Ngjyra: 6400K
Fuqia ndriçimit: 2880lm
Modeli: ProLine
Përmasat: 74.8mmx25mmx1200
Volt: 185-265V
Garancion: 2 vite
Ndriçuesit linearë LED janë ndriçues, të cilët gjejnë përdorim të madh në ambiente të mbrendshme. Janë linjë e speciale, që mund të përdoren në projektime për ndriçim profesional të lokaleve dhe bizneseve të ndryshme.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha